Czym się kierować wybierając etui na telefon dla chłopaka?

29 lipca 2019

Pancerne etui na telefon

Gdy analizujemy wzory umieszczane na męskich pokrowcach, szybko dostrzegamy, że mamy do czynienia z ich imponującym przekrojem. Oczywiście, najczęściej mężczyźni decydują się na etui charakteryzujące się ciemną, stonowaną kolorystyką, popularnością cieszą się jednak również motywy nawiązujące do świata sportu i motoryzacji. I choć męskie gusty różnią się między sobą, pewne cechy etui wydają się niezmienne.

Poszukiwane są więc przede wszystkim te rozwiązania, które charakteryzuje tak wysoka jakość, jak i trwałość. Warto mieć to na uwadze bez względu na to, czy poszukuje się pokrowca dla siebie, czy też rozwiązania, które ma być wykorzystane jako prezent.

Obudowa na telefon – wytrzymała i stylowa

Pokrowce na telefon tworzone z myślą o mężczyznach przeważnie odznaczają się polepszonymi właściwościami ochronnymi. Są zdecydowanie mniej subtelne niż pokrowce kobiety, znacznie bardziej masywne obudowy dla nikogo nie powinny być więc zaskoczeniem. To jednak funkcja ochronna męskich etui jest jednak tą, która ma największe znaczenie, na jej spełnieniu charakteryzować powinna się więc także uwaga samych kupujących. Pokrowiec musi przeciwdziałać skutkom upuszczenia, jeśli zaś nie ma na to szansy, dobrze, gdy może je zminimalizować. Jeśli pokrowiec jest dobrze dobrany, można liczyć na to, że zamortyzuje on upadek, należy jednak sprawdzać także to, czy pozwala na pewny chwyt i nie grozi wypadnięciem telefonu z ręki podczas korzystania z urządzenia. Spełnienie tego rodzaju funkcji uzależnione jest przede wszystkim od tego, jak wysoka jest jakość wykonania etui. Warto jednak zwracać uwagę także na to, czy jest ono dopasowane do rozmiaru telefonu, z którego chcemy korzystać.

Pokrowiec z nadrukiem

Idealne rozwiązanie dla faceta

A co zrobić, jeśli planujemy zakup rozwiązania, które będzie czymś więcej niż tylko obudową lub futerałem dla faceta, jakich wiele? Okazuje się, że nie jest to wcale problem. Obecnie w sprzedaży dostępne są także rozwiązania spersonalizowane, pozwalające na użycie własnego zdjęcia albo grafiki, a co za tym idzie – niepowtarzalne. Także takie propozycje charakteryzują się tym, że są idealnie dopasowane do telefonu. Nie trzeba więc obawiać się o to, że ich atrakcyjność wizualna będzie duża, funkcjonalność pozostawiać jednak będzie wiele do życzenia. Każde spersonalizowane etui powinno dobrze leżeć w dłoni, podczas poszukiwania najlepszej opcji warto przy tym zwracać uwagę, czy pokrowiec nie zaburza kształtu telefonu i nie zakrywa gniazd aparatu fotograficznego. Jeśli nie interesuje nas personalizacja, ciekawą opcją będą z pewnością serie pokrowców. Seria Dotty została stworzona z myślą o fanach kropek i groszków, Etui z Napisami to z kolei sekcja idealna dla tych użytkowników, którym marzy się telefon z mniej lub bardziej standardowym przesłaniem.

Najlepsza ochrona i… materiały

Mężczyźni odznaczają się tym, że przywiązują dużą wagę do wyboru takiego telefonu, który spełnia ich wymagania. Nic więc dziwnego, że posiadając idealne urządzenie mobilne starają się, aby było ono możliwie jak najlepiej chronione. Sklep, który poleca dużą liczbę naprawdę ciekawych pokrowców jest w takim przypadku wybawieniem. Co ważne, najlepsze z nich nie tylko znakomicie wyglądają, ale również są niezastąpione wtedy, gdy konieczne okazuje się minimalizowanie niekorzystnych skutków ich ewentualnych upadków. Telefon może zostać uszkodzony nawet podczas wykonywania tradycyjnych, codziennych czynności. O jego ochronie warto więc myśleć nie od święta, ale również na co dzień stawiając jedynie na sprawdzone rozwiązania.