Apple wprowadzi składany telefon

19 października 2021

Większość producentów smartfonów wprowadza na rynek swoje składane smartfony. Oczekujemy, że Apple nie pozostanie w tyle za swoim konkurentem i weźmie przykład z Samsunga i wprowadzi na rynek swoją flagową generację składanych smartfonów. cue od Samsunga i uruchomić ich flagową generację składanych smartfonów. Rendery sugerują, że Apple jest gotowy do wprowadzenia "elastycznego urządzenia, które składa się w środku jego ekranu wyświetlacza."

Spodziewamy się, że składany telefon Apple wziąć rynek przez szturmem. Plotki mają to, że urządzenie może złożyć dwa sposoby - gdzie ekran będzie złożyć w konfiguracji back-to-back lub w sposób, w którym stoi sam - lub tri-fold, gdzie ekran pozwala na kompaktowy składany formularz lub większy ogólny rozmiar.

Wydanie data

W maju 2019 roku firma Apple opatentowała urządzenie elektroniczne z składanym wyświetlaczem i pokrywą, a patent został im przyznany. Spodziewamy się, że urządzenia w czerwcu i debiutu na rynku we wrześniu 2020 roku. Inne raporty sugerują, że pierwszym składanym urządzeniem Apple będzie iPad z iPhone'em. iPhone'a.

5G łączność

Łączność w sieci 5G jest koniecznością we flagowych telefonach na 2020 rok. Wadą tego rozwiązania jest to, że telefony będą droższe. Teraz, ponieważ jest to nieuniknione, że składane urządzenie Apple będzie mieć łączność sieciową 5G, spodziewamy się, że Apple będzie sprzedawać urządzenie po wygórowanej cenie.

Bateria

To powinien być jeden z Twoich obaw, aby dbać o baterii żywotność baterii telefonu przed jego zakupem. Jakość aparatu, wyświetlacz, jak również żywotność baterii to trzy główne cechy, na które kupujący powinien zwrócić uwagę przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu urządzenia telefonicznego. Duże ekrany zużywają dużo energii. Spekulujemy, że składane urządzenie Apple'a może mieć dużą baterię, która dostanie swoich klientów maksymalny przebieg.

Zewnętrzna ekran

Spodziewamy się, że składane urządzenie Apple'a będzie miało drugi duży wyświetlacz, gdzie można łatwo korzystać z telefonu po zamknięciu bez dużo walki. Oczekujemy, że urządzenie będzie miało większy ekran niż obecne składane telefony, gdzie można przewijać różne strumienie mediów społecznościowych, jak również a także odpowiadać na wiadomości i przeglądać inne powiadomienia.

Crease

Przecieki sugerują, że fałda oczekiwanego debiutanckiego flagowca będzie miał zawiasy. Ponadto wskazują, że ekran urządzenia w porównaniu do w porównaniu do Huawei, Samsunga i Motoroli będzie bardziej płynny. Urządzenie będzie zatem bardziej atrakcyjne, będzie miało więcej wzmocnień i wykorzysta dopracowane zawiasy. konstrukcje. Fałda składanego urządzenia Apple będzie bardziej zdemaskowana, choć będzie ono odczuwalne.

Bezproblemowo przesuwanie aplikacji.

Ludzie muszą być przekonani, że w porównaniu do typowych telefonów, telefony ze zginanym wyświetlaczem są bardziej przyjemne, produktywne i wygodne. Będzie to wymagało dodatkowych wysiłków, takich jak wprowadzenie nowych sposobów korzystania z aplikacji. Apple's składane urządzenie ma pozwolić na korzystanie nawet przy 45 stopniowym nachyleniu, mieć split-screen działać sprawnie z jednym ekranie przyjmując klawiaturę podczas gdy drugi przyjmuje ekran wyświetlacza.