Jak zdobyć płatne aplikacje za darmo na Androida

16 marca 2021

Uwielbiamy aplikacje. Kochamy darmowe aplikacje. A najbardziej kochamy płatne aplikacje, które są rozdawane za darmo. Ale nie lubimy piratów i nie lubimy kradzieży. Istnieje wiele legalnych sposobów, aby uzyskać płatne aplikacje za darmo na Androida - w tym w Sklepie Play - i mamy zamiar podzielić się z wami kilka z nich.

Zanim będziemy kontynuować, warto zauważyć, że darmowe aplikacje mogą kosztować w inny sposób: jak jedno z badań odkrył, reklamy finansowane aplikacje mogą korzystać średnio 79 procent więcej danych mobilnych niż ad-free odpowiedniki. Jeśli jesteś na ograniczonym miesięcznym planie danych komórkowych, wybór "darmowej" wersji aplikacji może być fałszywą oszczędnością.

Darmowa aplikacja dnia

Freapp jest jedną z moich ulubionych aplikacji, ponieważ każdego ranka jestem witany przez kolejną nową aplikację za darmo. To nie zawsze jest jeden chcę, ale oszczędza mi konieczności przeglądania ton list, że inne aplikacje sprzedaży mają

Jak w przypadku każdego programu ofert, oferty różnią się: niektóre aplikacje nie będą kwalifikować się do aktualizacji, a niektóre z bezpłatnych aplikacji prawdopodobnie nie kosztują nic, aby rozpocząć. Niemniej jednak, oferty po prostu przyjść i często są jakieś prawdziwe perełki tam.

AppHoarder - płatne aplikacje za darmo

Ta aplikacja zachwyci oszczędnych. Większość deweloperów udostępnia swoje aplikacje premium za darmo tymczasowo z powodów promocyjnych lub podczas wyprzedaży, a gdy już pobierzesz aplikację, jest ona twoja. Zamiast zawsze być patrząc na Sklep Play dla ofert, ta aplikacja zbiera płatnych aplikacji, które są obecnie dostępne za darmo i wyświetla je na liście. Byłbyś zaskoczony, jak wiele w danym dniu, ale oczywiście, większość z nich nie jest tak wielki. Na szczęście można użyć zaawansowanych opcji wyszukiwania i filtrowania, aby posortować dla tego, co jesteś najbardziej zainteresowany.

Zapytaj internetowy umysł ulotny

W Internecie żadna siła nie jest bardziej niezwykła niż inteligencja roju. Dobrym miejscem do szukania ciekawych ofert jest Reddit. W szczególności, podreddits googleplaydeals i AndroidGameDeals.

Gry zamieszczone tam są sortowane według popularności i omówione na miejscu. Dość często sami twórcy aplikacji odpowiedzą na Twoje pytania.

Ankiety Google Play

O darmowych kredytach Google Play Store w zamian za odpowiadanie na ankiety pisaliśmy już wcześniej. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, Google oferuje swój własny program nagród, ponieważ, cóż, chce uzyskać jeszcze więcej informacji o Tobie i Twoich nawykach.

Wystarczy zainstalować aplikację Google Opinion Rewards, wypełnić krótką ankietę i zebrać monetę. Jesteś ograniczony do jednej ankiety tygodniowo (więc nie będziesz mógł przejść na wcześniejszą emeryturę), i nie zawsze dostaniesz wynagrodzenie za każdą ankietę, ale możesz zarobić do dolara za każdą ankietę. Nieźle jak na kilka minut Twojego czasu.

Aplikacje z rabatem i wyprzedaże

Niektóre aplikacje, takie jak AppSales, umożliwiają dodawanie interesujących Cię aplikacji do listy obserwowanych, dzięki czemu możesz być informowany, gdy trafią one na wyprzedaż. To nie jest dokładnie za darmo, ale to wciąż lepiej niż pełna cena. Plus, AppSales nie od czasu do czasu post darmowe aplikacje.