3 najlepsze aplikacje zwiększające produktywność dla iPhone'a

11 stycznia 2022

"Produktywność to nie tylko robienie więcej, ale także tworzenie większego wpływu przy mniejszym nakładzie pracy". -Nieznany.

Wiele osób uważa, że smartfony zabijają produktywność i ułatwiają prokrastynację.

Istnieje jednak wiele aplikacji, które możesz pobrać i które pomogą Ci zwiększyć Twoją produktywność.

Rzućmy okiem na 5 aplikacji, które mogą pomóc Ci uzyskać więcej zrobić w krótszym czasie.

#1: Evernote

Evernote to oparta na chmurze aplikacja freemium, przeznaczona do notowania, organizowania, archiwizowania i przechowywania mediów, takich jak zdjęcia, filmy i audio.

Istnieją trzy plany: Basic, Plus i Premium, z których każdy ma różne funkcje. Niezależnie od planu, będziesz mógł udostępniać i omawiać notatki, wyszukiwać tekst w obrazach i dodawać kody dostępu w aplikacji mobilnej.

Evernote pozwala tworzyć listy rzeczy do zrobienia dla swoich projektów, tworzyć przypomnienia lub robić zdjęcia swoich notatek, które są następnie automatycznie synchronizowane na wszystkich urządzeniach, gdy dokonasz jakichkolwiek zmian w swoich notatkach - dzięki czemu można pracować na kilku urządzeniach.

Wraz z aplikacją można zakupić Evernote Smart Notebook. Kiedy piszesz, szkicujesz lub rysujesz w notatniku i robisz mu zdjęcie, notatka natychmiast staje się cyfrowa, dzięki czemu możesz ją zapisać i udostępnić.

Jest to przydatna funkcja zarówno w miejscu pracy, jak i dla studentów, ponieważ oszczędza czas na sporządzanie wstępnych notatek ze spotkań lub wykładów.

#2: 30/30

Czy czasami masz problem z utrzymaniem koncentracji na jednym zadaniu?

Jeśli tak, to masz szczęście!

30/30, przez Binary Hammer jest timer zadanie, które może pomóc zwiększyć swoją produktywność.

Koncepcja cyklu pracy za aplikację jest już od dłuższego czasu, a podstawowym założeniem jest: pracujesz przez 30 na raz nad jednym zadaniem z zerowym rozproszeniem uwagi.

Gdy 30 minut minie, przełączasz się na zupełnie inne zadanie, aby dać swojemu umysłowi przerwę, robiąc coś zupełnie innego przez pół godziny.

Ograniczenie czasowe do 30 minut zachęca do skupienia się na maksymalizacji wydajności. 30-minutowa przerwa działa jak nagroda, na którą warto czekać z niecierpliwością.

Aplikacja posiada następujące cechy:

  • Interfejs oparty na gestach: ekran główny podpowiada, aby używać gestów do manipulowania zadaniami i poruszania się po aplikacji zamiast przycisków.
  • Wyraźne wyświetlanie na dowolnym urządzeniu: pozwala to na optymalne korzystanie z aplikacji na różnych urządzeniach, a także dostosowuje się do różnych orientacji ekranu.

#3 Todoist

Todoist to aplikacja specjalnie zaprojektowana, aby pomóc Ci "osiągnąć więcej, codziennie", i został uznany za "Prosty, czysty i funkcjonalny" przez magazyn Entrepreneur.

Aplikacja zapewnia platformę do zarządzania zadaniami i projektami z dowolnego miejsca, na różnych urządzeniach. Ta aplikacja będzie również korzystne, jeśli pracujesz wspólnie nad projektem albo w pracy lub w szkole.

Wiele myśli zostało włożonych w projekt aplikacji, aby zapewnić, że jest wolny od rozproszenia uwagi, i intuicyjny, aby pomóc Ci utrzymać się na torze.

Todoist oferuje również użytkownikom opcje, aby dostosować swoje doświadczenie, dzieląc swoje zadania na pod-zadania i projektów, i pozwala użytkownikom być przypomniał o swoich terminach w podróży, poprzez powiadomienia push, lub SMS.

Aplikacja nie tylko pozwala na organizację pracy, ale również umożliwia monitorowanie produktywności i wizualizację osiągnięć w czasie.

Więcej informacji na: http://airproduction.pl