10 Powody, dla których należy wybrać drewniane etui

30 listopada 2020

 

Jeśli chodzi o akcesoria telefoniczne, jedno jest pewne: nie wszystkie produkty są tworzone jednakowo. Ta wiara nie może być dalsza od prawdy. Główny nurt i ogromna dostępność plastikowych futerałów na telefony, plastikowych stacji dokujących i ładujących telefony oraz innych bardzo popularnych akcesoriów telefonicznych po prostu nie stanowi o atrakcyjności naszej książki. W futerałach MMORE szczycimy się wykonaniem drewnianych futerałów na Twoje cenne telefony. 

Dlaczego drewniane futerały na telefony?
Czy wiesz, że kupując plastikowe futerały możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku dla zdrowia i środowiska? To była jedna z rzeczy, które zmotywowały nas do rozpoczęcia produkcji drewnianych budek telefonicznych, które są całkowicie nieszkodliwe, trwałe, nadające się do recyklingu, unikalne, a poza tym łączą Cię z naturą.

Nasze drewniane budki telefoniczne wykonane są z różnych gatunków drewna i przekonują swoim ponadczasowym i funkcjonalnym wzornictwem oraz niepowtarzalnym wyczuciem.  Połączenie drewna pochodzącego z surowców odnawialnych (certyfikat FSC), umieszczone na ramie TPU, doskonale chroni telefon i wyróżnia go z tłumu.

Oto pojawia się pytanie, które zwykle przychodzi na myśl, gdy widzisz nasze drewniane futerały na telefony. Dlaczego cała walizka nie jest z drewna? 

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś wcześniej drewniany futerał na telefon i był on w 100% drewniany, prawdopodobnie złamał się za pierwszym lub drugim razem, gdy spadł na podłogę. Całkiem kiepsko, prawda? Chroni twój telefon, ale nie na długo. Telefon był zabezpieczony, ale futerał nie był. To jest problem, którego chcieliśmy uniknąć, kiedy zaczęliśmy je robić. 
Nasze futerały telefoniczne są chronione ramką TPU, która jest w 100% przetwarzalna i mamy program, który zapewnia im kolejne życie. Bardzo kochamy przyrodę i zawsze staramy się utrzymywać nasze środowisko w czystości i bezpieczeństwie. Dlatego też zawsze chcemy trzymać się tej zasady: REDUKOWAĆ, UŻYWAĆ PONOWNIE, PODDAWAĆ RECYKLINGOWI! ♻️

Kiedy będziesz właścicielem drewnianej obudowy MMORE'a i skończy się jej żywotność NIE Rzucaj tego tak daleko, ale zrób coś dobrego dla środowiska i wyślij to z powrotem do nas! Odzyskamy go! I to nie wszystko! Za to też cię wynagrodzimy. Nasza firma, środowisko i klient korzystają z ➡️ To jest to, co nazywamy WIN-WIN-WIN. ????
Dowiedz się więcej o naszym Programie RECYCLINGOWYM TUTAJ: MMORE's RECYCLING PROGRAM

Dziś chcemy poświęcić kilka minut na podkreślenie 10 powodów, dla których warto wybrać drewniany pokrowiec na telefon, oraz tego, jak drewniane pokrowce na telefon są lepsze od plastikowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. :)

1. Wyjątkowość - Jeśli jesteś taki jak my, to kochasz wyjątkowość. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, więc każda indywidualna drewniana budka telefoniczna jest właśnie taka - indywidualna i niepowtarzalna. Jest to naprawdę jedyna w swoim rodzaju budka telefoniczna.

2. Trwałość - Czy wiesz, że drewniane futerały na telefony są rzeczywiście znacznie trwalsze od plastikowych? Plastikowe futerały na telefony mogą się wypaczać, łamać, topić i odpryskiwać w czasie, gdy drewniane futerały są bardzo trwałe, trwałe i nietrwałe.

3. Stać się lepszym z wiekiem - Faktem jest, że z upływem czasu drewno staje się bardziej użyteczne i atrakcyjne. W przeciwieństwie do plastiku, który wypacza się, odpryskuje, ściera, pęka, a nawet topi się z czasem, nasze drewniane akcesoria telefoniczne są w ten sposób niesamowite. Twoja drewniana obudowa telefonu nabierze z czasem charakteru. Te małe rysy, wgniecenia i bandyty na Twoich produktach nadadzą tylko Twoim akcesoriom charakter i życie.

4. Lekkość - Drewniane budki telefoniczne mogą być bardzo lekkie w zależności od grubości użytej okleiny drewnianej. Wszystkie nasze drewniane futerały na telefony zostały zaprojektowane tak, aby były minimalistyczne w swojej konstrukcji, a jednocześnie zapewniały ochronę, której potrzebujesz, oraz pożądaną unikalność. I nie martw się, nasze drewniane futerały na telefony są niezwykle lekkie i można je łatwo wykonać bez większych trudności.

5. Opcje, Opcje, Opcje - Innym wielkim powodem do posiadania drewnianej obudowy telefonu, jest wiele różnych opcji drewna do wyboru. Jeśli wolisz ciemny drewniany przypadek, można wybrać z Ziricote rzadkiego drewna lub Orzech Amerykański Jeśli lubisz jaśniejsze kolorowe przypadki, proponujemy Whitewood, klon ptasie oko lub brzoza skandynawska. Istnieje wiele innych opcji, z których można wybrać tę, która najbardziej się Państwu podoba. 

6. Grawerowane wzory - Jeśli lubisz mieć wygrawerowaną drewnianą obudowę na telefon, mamy wiele gotowych wzorów do wyboru. Nasi klienci najbardziej uwielbiają wzory grawerowane ze względu na ich niepowtarzalność i wrażenie grawerowanej obudowy w ich rękach.

7. Przyjazne dla środowiska - Drewno pozostawia o wiele mniej śladów węglowych. Drzewa, gdy rosną i żyją, pochłaniają tlenek węgla z powietrza, pozostawiając po sobie czyste, przefiltrowane powietrze, którym wszyscy możemy się cieszyć. Z drugiej strony, produkcja tworzyw sztucznych w rzeczywistości wprowadza węgiel do powietrza, wraz z niezliczoną ilością innych związków chemicznych, które są szkodliwe dla ozonu, zdrowia ludzkiego i dzikiej przyrody.

I to nie wszystko. Kiedy plastikowe futerały telefoniczne pękają lub ulegają uszkodzeniu, ludzie zazwyczaj wyrzucają je razem ze śmieciami, a wszyscy wiemy, że plastik jest naprawdę szkodliwy dla środowiska, ponieważ jego degradacja trwa lata, podczas gdy drewno ulega biodegradacji. W dzisiejszych czasach młodzież jest bardziej świadoma i zmierza ku światu przyjaznemu dla środowiska, stawiając tak małe kroki w swoim technologicznym stylu życia.

8. Dobre dla zdrowia i dobrego samopoczucia - Badania wykazały, że zwiększone wykorzystanie drewna przynosi wymierne korzyści fizjologiczne i psychologiczne dla zdrowia. Obecnie wiemy, że pracownicy są mniej zestresowani i bardziej produktywni, studenci lepiej się uczą, pacjenci szybciej się goją, a ludzie są na ogół szczęśliwsi i spokojniejsi w przestrzeniach, które zawierają naturalne elementy, takie jak drewno.

9. Przystępna cenowo - Nie ma potrzeby wydawania skandalicznej sumy pieniędzy na etui na telefon wykonane z tylko kolorowego plastiku, i że jest to ten sam, który ma 5 Twoich przyjaciół. Wszystkie drewniane etui na telefon są bardzo przystępne cenowo i zapewniają ochronę, której potrzebujesz na co dzień.

10. Wyróżnij się - Uważamy, że twoja skrzynka telefoniczna powinna reprezentować to, kim jesteś i jesteśmy całkiem pewni, że to nie jest nudne. Nasze drewniane etui telefoniczne wyróżniają się, a setki razy słyszeliśmy, jak nasi klienci otrzymywali komplementy w ciągu pierwszego dnia od włożenia etui do telefonu.