Akcesoria do smartfonów - rewelacyjne akcesoria do vlogowania

30 listopada 2020

W tej nowej, czteroczęściowej serii przyjrzymy się jednemu z najfajniejszych akcesoriów podróżnych do smartfonów, aby poprawić obraz i jakość wideo w podróży.

Podróżowanie jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie, czy o relaks, uchwycenie tych chwil może być równie ważne jak ich doświadczanie.

Aby jak najlepiej wykorzystać wideo i aparat fotograficzny na Twoim smartfonie i sprawić, że Twoi przyjaciele będą chcieli być tam z Twoimi filmami lub zdjęciami, oto kilka akcesoriów, które widzieliśmy, że mogą Ci pomóc i są na tyle kompaktowe, że mogą zabrać Cię w podróż.

Jeśli nagrywasz wideo podczas podróży, jednym z najważniejszych elementów, które mogą sprawić, że Twój film będzie przyjemniejszy, jest jakość dźwięku. Świetna zawartość i efekty wizualne nic nie znaczą, jeśli dźwięk nie jest czysty, lub całkowicie zniekształca wygląd zewnętrzny.

Jednym ze sposobów na poprawę jakości dźwięku jest dołączenie zewnętrznego mikrofonu, takiego jak Boom mic z fotojojo.

Przystosowana zarówno do iPhone'ów, jak i smartfonów z systemem Android, podstawka ta umożliwi użytkownikowi łatwe wykonywanie zdjęć w trudno dostępnych miejscach i pod kątem, przy użyciu regulowanych nóg.

Najlepszym możliwym światłem jest naturalne światło słoneczne, ale czasami chwile, które chcemy uchwycić nie zawsze są w ciągu dnia. Aby dać Twojemu filmowi lub zdjęciu najlepszą możliwą szansę uchwycenia tego niesamowitego momentu, proste, dodatkowe światło LED może być rozwiązaniem.

Jeśli chcesz poprawić jakość aparatu i wideo w telefonie, ten dodatek do obiektywu może pomóc.  Wykonany przez olloclip, jest to obiektyw 3 w 1, który można dołączyć, co pozwoli Ci stworzyć niesamowite efekty makro, rybie oko i szerokokątne.