IOS 11 Niesamowite funkcje

22 listopada 2021

Jeśli kupiłeś jeden z najnowszych flagowych smartfonów Apple, lub zaktualizowane, to jesteś świadomy iOS 11. Chociaż nie ma wiele różnic z Apple nowy iOS 11 od tego z poprzednika, istnieje kilka istotnych funkcji, które powinny być świadome. Rzućmy okiem.

1. Dostosowywane Centrum Sterowania

Jednym z najlepszych, największych funkcji, które pochodzą z nowym iOS 11 jest zdolność do użytkownika, aby dostosować Centrum sterowania systemu operacyjnego.

Aby dostosować swoje centrum sterowania, przejdź do panelu "ustawienia". Stamtąd, wybierz "centrum sterowania" i podjąć decyzję albo dodać lub usunąć pewne skróty sterowania. Nie podoba Ci się nagrywanie ekranu, ale chcesz dodać rejestrator dźwięku? Bądź wolny, aby to zrobić. Chcesz być w kontroli kontroli alarmu, po prostu być na wolności, aby dodać go do centrum sterowania. Zadowolony? Możesz uzyskać dostęp do centrum sterowania, przesuwając palcem w dół ekranu, aby uzyskać do niego dostęp. iOS 11 powinien być znacznie łatwiejszy w obsłudze z tą funkcją.

2. Udostępnianie haseł Wi-Fi

Hasła to chyba najbardziej mylące informacje do zapamiętania. Ten koszmar został jednak wyeliminowany przez nowy system iOS 11. Teraz możesz udostępniać hasła Wi-Fi automatycznie za pomocą jednego stuknięcia przycisku. Co więcej, nie ma absolutnej potrzeby udostępniania rzeczywistego hasła, więc dodatkowa zaleta na środkach bezpieczeństwa.

Gdy więcej niż jedno urządzenie Apple z systemem iOS 11 próbuje połączyć się z siecią Wi-Fi, z którą jedno urządzenie jest już połączone. Podłączone urządzenie otrzyma powiadomienie z prośbą o udostępnienie hasła do sieci. Jeśli jeden jest na tyle uprzejmy i akceptuje prośbę, a następnie szuka urządzenie zostanie podłączony automatycznie bez konieczności wpisywania niektórych znaków.

3. Texting Siri

Nawet jeśli można już czatować z wirtualnym asystentem Apple Siri, jesteś na wolności, aby tekst Siri swoje zapytania.

Od strony "Ustawienia", wybierz "Dostępność", wybierz "Siri" i szukać opcji "Type to Siri". Po włączeniu tego, będziesz iść handsfree. Bo teraz twoje urządzenie będzie dać Ci opcję albo mówić lub tekst Siri. Jest to bardzo pomocne, gdy w tłumie, lub głośnych miejscach i trzeba odpowiedzi z Siri.

4. Wykorzystanie aparatu do skanowania kodów QR

Choć spóźnił się na imprezę, Apple w końcu wprowadził tę fajną funkcję obsługi QR do iOS 11.

Aby cieszyć się, co twoi przyjaciele Android zostały robi, wystarczy włączyć "Camera," i skupić się na docelowym QR Code, i tak jak to, że pop-up powiadomienie zaproponuje otworzyć w "Safari". Z obecnej epoki Internetu, gdzie cyfryzacja jest głównym hitem, kody QR są rozmowa z dnia. Począwszy od e-commerce, po media społecznościowe, kody QR są szeroko stosowane. To powinno być zabawne.

Tak więc, jeśli miałeś iOS 11 uruchomiony na swoim gadżecie Apple, i nie miałeś pojęcia, jak korzystać z aktualizacji i jego nowych funkcji, mamy nadzieję, że ten artykuł dał ci trochę wglądu. Jeśli masz również najlepsze funkcje, daj nam znać poprzez sekcję komentarzy, prawda?