Akcesoria telefoniczne przyszłości są tutaj

30 listopada 2020

Chcesz spojrzeć w przyszłość? Znaleźliśmy najbardziej innowacyjne akcesoria telefoniczne obecnie na Kickstarterze. Niektóre z nich są już dostępne na rynku, podczas gdy inne potrzebują pewnego wsparcia, aby przejść przez ostatni etap rozwoju.

SELFLY to Phone Case, który sprawia, że twój telefon leci.

SELFLY to obudowa telefoniczna o grubości 9 mm, która jest również autonomicznym urządzeniem typu flying camera. Załóż go na telefon, pozwól mu latać i kontroluj go poprzez swoją aplikację. SELFLY działa w powietrzu przez 5 minut, co wystarcza na wykonanie ok. 15-20 manewrów samodzielnego lotu.  Jest on dostępny dla iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6, Galaxy 7, Galaxy 7 Edge i Nexus 6.

LenzO Zamienia swój iPhone w kamerę podwodną
LenzO umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć i nagrań wideo do 330 stóp pod wodą. Do wyboru są ustawienia takie jak wideo, poklatkowe, slo-mo i panoramiczne, a także wiele innych funkcji.

Sprawa ta rozwiązała problem z wodoodpornymi telefonami zakłócającymi pracę ekranu dotykowego, dzięki zastosowaniu dwóch systemów sterowania. Jeden z nich reguluje małe ramię po wewnętrznej stronie obudowy. Drugi przekazuje dotyk, pozwalając na sterowanie funkcjami aparatu w telefonie. Dotychczas był on dostępny dla iPhone'ów 7 i iPhone'ów 7 Plus.

LuminAid jest ładowarką telefoniczną i latarnią w jednym

Jest to jedno z akcesoriów telefonicznych potrzebnych każdemu kempingowiczowi! Ładowarka telefoniczna PackLite Max jest słoneczną nadmuchiwaną latarnią i ładowarką. Posiada 5V port wyjściowy USB z szybkim wyjściem ładowania 2,4 Ampa, który ma wystarczającą pojemność, aby w pełni naładować telefon lub inne urządzenia. Można albo ładować przez micro USB przez 1-2 godziny lub przez wbudowany panel słoneczny, który trwa 12-14 godzin. Latarnia pakuje się płasko i nadmuchuje w lekką i wodoodporną latarnię 150-lumenową. Latarnia unosi się nawet na wodzie i może być zanurzona do 3 stóp. LuminAid działa przez 50 godzin w trybie Low Mode.

Wynalazcy, dwaj absolwenci Uniwersytetu Columbia, wystawili LuminAID na Shark Tank Season 6 i otrzymali ofertę od wszystkich 5 rekinów i jest to o wiele więcej niż tylko sprzęt kampingowy. Światła TheLuminAID były używane w ponad 70 krajach i po katastrofach, w tym po huraganie Sandy, tajfunie Haiyan i trzęsieniach ziemi w Nepalu.

Konnect i1 umożliwia poruszanie się po ponad 100 krajach za 10 USD

Lubisz podróżować, ale chcesz uniknąć kosztownych opłat roamingowych? Konnect i1 łączy podobno do pięciu urządzeń z globalnym hotspotem 4G LTE o zasięgu ponad 100 krajów. Umożliwia on nawet bezpłatne połączenia międzynarodowe w ponad 20 krajach.

Więc jak to działa? Urządzenie i1 wyszuka najsilniejszego operatora lokalnego w swojej sieci partnerskiej i automatycznie połączy Cię z siecią Wi-Fi. Wystarczy, że kupisz jednodniowy plan za 10 dolarów, który da Ci nieograniczoną ilość danych do telefonu, laptopa lub tabletu. Wystarczy podłączyć się do urządzenia NUU Konnekt i1 i rozpocząć surfowanie.

Steadicam Volt™ tworzy wysokiej jakości filmy wideo z Twoim telefonem

Zamontuj swój smartfon na składanym stabilizatorze, włącz i jedź. Stedicam Volt pomaga utrzymać obiekt w kadrze i na stabilnym poziomie horyzontu. Możesz wybrać pomiędzy sportem, uchwyceniem szybko poruszających się momentów, a trybem filmowym, aby uzyskać bardziej filmowe ujęcia. Jest to telefon o rozmiarach od 100 do 250 gram wagi i szerokości od 58 do 85 mm, z obudową lub bez, który może pracować na baterii przez 8 godzin.

Zabawne jest to, że Sedicam jest znany nie tylko z akcesoriów telefonicznych. Marka Steadicam od 40 lat pomaga filmowcom w nagrywaniu płynnych i pozbawionych wstrząsów filmów. Według ich strony internetowej, jest to "stabilizacyjny wybór Hollywood".