Czy ochrona telefonu jest ważna?

30 listopada 2020

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, "czy obudowy telefonów chronią Twój telefon", nie jesteś sam. W ciągu ostatnich pięciu lat, nasze telefony stały się czymś więcej niż tylko urządzeniem do dzwonienia lub wysyłania sms-ów. Są źródłem stałej informacji i edukacji. Nośnikiem mediów, dzięki któremu możemy się zabawić i uciec. Jak również magazyn dla wszystkich naszych wspomnień, które chcemy zachować na zawsze. Dlatego właśnie ochrona telefonu za pomocą wytrzymałej obudowy telefonu jest niezbędna do zapewnienia trwałości inwestycji.

Faktem jest, że 50% ludzi na całym świecie psuje swoje telefony

Jeśli jesteś kimś takim jak ja lub reszta świata, to przynajmniej raz popełniłeś błąd, który skończył się w zepsutym lub bezużytecznym telefonie.

Dlatego też wymieniliśmy 6 najlepszych faktów na temat tego, jak niszczymy nasze telefony i dlaczego obudowy telefonów są ważne, aby wszelkie "co jeśli" momenty w życiu nie kończyły się w rozbitych snach.

Globalnie, 50% ludzi z telefonami przypadkowo psuje się lub rozbija.
Bez względu na to, czy jesteś w mieście, w pracy, czy w domu, Twój telefon nie ma naprawdę bezpiecznego miejsca, w którym jest wolny od uszkodzeń. Życie telefonu jest pełne niebezpieczeństw. Chyba, że masz pokój na poduszki, jak to zrobił Hugh Hefner, ale my wszyscy nie możemy go mieć.

Tak jak w przemyśle samochodowym, gdzie więcej wypadków zdarza się, gdy jesteśmy blisko naszych domów, ten sam scenariusz wydaje się przenosić do branży telefonicznej.

Miejsce numer jeden, w którym społeczeństwo wydaje się mieć trudności z telefonami, znajduje się w ich domu. Bez względu na to, czy siedzimy w salonie i oglądamy telewizję, w kuchni, w której spożywamy posiłki, czy w łazience, możemy czuć się komfortowo w naszym domu, ale nasze telefony nie są bezpieczne.

Dlatego tak ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na zbadanie ochronnego futerału telefonicznego, który pasuje do Twojej osobowości i oferuje ochronę przed upadkiem, abyś mógł mieć pewność, że nie dołączysz do rosnącego odsetka.

Trwała obudowa telefonu jest formą ubezpieczenia telefonu o pewnym stylu. Ale, spójrzmy prawdzie w oczy, nasze telefony stają się bardziej jak dzieła sztuki. Z tego powodu wiele osób nie lubi przykrywać ich futerałem, a to kończy się w wielu zepsutych telefonach.

Teraz możesz mieć to, co najlepsze z obu światów, w przejrzystej walizce telefonicznej. Pozwalają one pokazać piękno swojego urządzenia, zapewniając jednocześnie ochronę przed upadkiem i odporność na zarysowania.

Uzyskaj ochronę przed zarysowaniem

Prawie 30% ludzi ma pęknięty lub rozbity ekran.
Jeśli kupisz ochronny lub trwały futerał na telefon, musisz się upewnić, że nadal go używasz. Faktem jest, że średni czas od momentu zakupu telefonu do momentu pęknięcia lub rozbicia ekranu telefonu wynosi zazwyczaj około trzech miesięcy. Ta liczba jest dość zdumiewająca.

Co zwykle się dzieje, kupujemy futerał ochronny (który może wyglądać jak cegła), używamy go przez kilka miesięcy, a następnie, gdy zaczynamy czuć się bardziej komfortowo z telefonem, nieporęczny futerał ma tendencję do odpadania, a my zaczynamy używać go bez niego.

To nasza największa wina, bo wtedy zdarzają się wypadki. To tylko kolejny powód, aby pokazać, dlaczego tak ważne jest, aby uzyskać wytrzymały i stylowy futerał, który nie ogranicza ochrony.

Ale pamiętaj, że ochrona telefonu nie kończy się tylko na trwałym futerale. Chcesz mieć pewność, że masz ochraniacz na ekran, aby uniknąć pęknięć lub złamań w przypadku upuszczenia telefonu i wylądowania twarzą do dołu.

Spróbuj zniszczyć swój telefon

Prawie 40% ludzi porzuci swoje telefony, gdy będą je odbierać.
Ten scenariusz gra w mojej głowie jak zły sitcom. Nasz telefon dzwoni lub brzęczy w kieszeni, torebce lub torbie. Nasz poziom serotoniny zwiększa się zastanawiając się, "kto to może być", a w całej tej ekscytacji, palce motylkowe. Mamy bełkotać nasz telefon, jak to gorący-potato i czas wydaje się powolny, jak oglądać to twarz ziemi najpierw na ziemi.

Co jest naprawdę zaskakujące, to fakt, że na całym świecie 21% ludzi korzysta z telefonu ze złamanym ekranem, a w Stanach Zjednoczonych jest on nawet wyższy o 30%.

Nie tylko jest to brzydkie spojrzenie, ale też ludzie mają tendencję do obcinania palców podczas korzystania z pękniętego telefonu.

Dlatego ważne jest, aby znaleźć obudowę telefonu, która podniosła technologię ramki. Ta taktyka ochronna polega na umieszczeniu bardziej wytrzymałej gumy wokół krawędzi futerału i zapewnieniu poduszki na wypadek, gdyby wylądował on twarzą w dół lub na krawędzi narożnika.

Ochrona przed upadkiem

Prawie 30% ludzi spowodowało uszkodzenie telefonu przez wodę.
Co jest najgorszym wrogiem telefonu? Woda. Oh, jak dzwoni do naszych telefonów jak syrena wzywająca marynarzy do skalistych brzegów.

Ale kiedy mówimy o uszkodzeniach wody przez telefony, nie mówimy tylko o zbiornikach wodnych, takich jak basen twojego przyjaciela, czy jezioro, czy nawet Pacyfik. Miejscem numer jeden, w którym upuszczamy telefony i doznajemy uszkodzeń spowodowanych przez wodę, jest toaleta.

Czy nosisz telefon w tylnej kieszeni? Pomyśl o tym następnym razem, gdy pójdziesz do toalety, ponieważ Twój telefon nie jest bezpieczny w tym miejscu. Niestety dla nas, większość, jeśli nie wszystkie gwarancje producenta nie wymieniają uszkodzenia wody z łazienki jako powód, aby dać nam bezpłatną wymianę.

O ile mamy nadzieję, że upuszczone telefony toaletowe przetrwają uszkodzenia wody, o tyle teraz trzeba się martwić o rozwój bakterii w obudowie telefonu. Dlatego tak ważne jest, aby mieć futerał ochronny, który nie tylko jest trwały, ale także oferuje środki antybakteryjne, które hamują rozwój bakterii w futerale.

Uzbroić skrzynkę z telefonem

Prawie 30% ludzi wstało i ich telefony wyleciały z kolan.
Samochód okazał się całkiem nemezisem naszych urządzeń mobilnych. Jesteśmy tak zajęci zwracaniem uwagi na drogę lub zagłuszaniem się do nowej piosenki, że kiedy podjeżdżamy do celu, wychodzimy z domu i z przerażeniem obserwujemy, jak nasz telefon wlatuje na parking i płozy po ziemi.

Dlatego tak ważne jest, aby mieć ochronny futerał na telefon z miękką, gumową obudową, która pozwoli Ci lepiej trzymać telefon.

Złap się za telefon

Prawie 10% ludzi złamało swój telefon w czasie samotności.

Kto nie lubi uchwycić niezapomnianej chwili z przyjaciółmi, rodziną, a nawet z zupełnie obcymi?

Niestety, to właśnie ten proces samouwielbienia powoduje, że prawie 10% ludzi na całym świecie łamie swój telefon lub rozbija ekran.

Nic nie jest w stanie stłumić dobrego dnia, jak uszkodzenie urządzenia mobilnego. Dlatego tak ważne jest, aby używać futerału na telefon, który chroni przed upadkiem. Ale ważne jest również, aby używać akcesoriów z uchwytem, które pozwalają na łatwiejsze podejmowanie decyzji i większą kontrolę nad telefonem.

Zabezpieczyć siebie

Mamy nadzieję, że te wskazówki i fakty pomogły Ci w poszukiwaniu najlepszego przypadku telefonicznego dla Ciebie.

Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że jest to idealne połączenie designu i trwałości. Twój telefon jest przedłużeniem tego, kim jesteś, więc chroń go w stylu.

Niwelowanie luki między nami a technologią, jeden blog na raz.