Można już pobrać iOS 12 developer beta 6

3 listopada 2021

Minęło zaledwie kilka dni od momentu, gdy Apple udostępniło najnowszą wersję beta systemu iOS 12 dla deweloperów. Najwyraźniej nie ma zatrzymania postępu Apple'a iOS 12 wersji beta. A teraz firma wydała 6. betę systemu iOS 12; co oznacza, że każdy, kto ma profil beta dewelopera, powinien podłączyć się i pobrać aktualizację za pośrednictwem połączenia internetowego.

Chociaż iOS 12 deweloper beta 6 następuje tak gorąco na piętach swojego poprzednika, to nie wydaje się zawierać znaczących funkcji. Jednak pochodzi z drobnymi poprawkami błędów, różne optymalizacje i poprawki bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, mniej aktualizacji przynieść z nimi ekscytujące majstrowanie, więc trzeba dostać aktualizację teraz.

Kopanie dalej, zdaliśmy sobie sprawę, że Apple usunął iOS tapety "fale" z mieszanki, a w jego miejsce wykonane dodatek trzech nowych kolorowych tapet do domu aplikacji. Aplikacja muzyczna zbyt otrzymał aktualizację nowego splash screen, który poprawia funkcje wideo muzyki. Nadal, na aplikacje, AirPlay ma teraz tweaked ikonę na ekranie blokady.

Podobnie jak poprzednie wersje beta iOS 12, deweloper beta 6 zbyt rozwiązuje niektóre problemy z Bluetooth, jak również Siri-związane czkawki. Uzyskać wgląd w pełnej notatki wydania wyjaśnione poniżej, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązanych problemów. Ponadto, stay tuned jako będziemy dostarczać dodatkowych informacji na temat dev. Beta 6 jak nurkować w do testowania nowego oprogramowania.

Aby zaktualizować swój iPhone do 6. beta iOS 12 dewelopera, musisz być zarejestrowanym deweloperem z ważnym profilem konfiguracji. Nawet lepiej, jeśli masz iOS 12's nowy "Aktualizacje automatyczne" włączone, a następnie można mieć wersję beta pobrać w nocy. Oto jak przejść o pobieranie nowej wersji beta teraz:

    Otwórz aplikację Ustawienia Następnie stuknij w Ogólne Następnie kliknij na Aktualizacja oprogramowania Teraz wybierz opcję Pobierz i zainstaluj Zakończ, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać i zainstalować iOS 12 developer beta 6

Choć aktualizacja była przeznaczona specjalnie dla deweloperów, publiczni beta testerzy dostaną tę samą wersję, ale jako iOS 12 public beta 5, później w ciągu dnia. Wszystko będzie zależeć od tego, czy obecna aktualizacja będzie zgodna z poprzednimi publicznymi wydaniami beta. Okazuje się, że publiczna beta 4 pojawiła się zaledwie dzień po wydaniu deweloperskiej bety 5.