5 powodów, dla których potrzebujesz przenośnej ładowarki

30 listopada 2020

Wiele osób czeka, aż skończy im się bateria i nie ma szczęścia, by zdobyć przenośną ładowarkę. Jeśli szukanie gniazdek w kawiarniach lub gorączkowe dzwonienie do przyjaciół zanim Twój smartfon trafi na 0% brzmi znajomo, potrzebujesz zewnętrznej baterii.

Po co czekać, aż utkniesz w lepkiej sytuacji, by zdobyć przenośną ładowarkę? Przygotuj się, zanim będzie za późno.

Oto 5 powodów, dla których potrzebna jest przenośna ładowarka.

Przenośne ładowarki zapewniają ochronę
Jeśli twój telefon umrze, a ktoś miał się z tobą skontaktować, co się stanie?

Jeśli jesteś śledzony w drodze do domu z nocnego wyjścia i nie masz żadnej baterii w urządzeniu, jak wezwiesz pomoc? Nie wezwiesz. Nie posiadanie naładowanej komórki może zagrażać życiu.

Firmy produkujące telefony komórkowe dostarczają statystyki dotyczące żywotności baterii, ale statystyki te nigdy nie wydają się dokładne. Dzielimy oczekiwaną żywotność baterii przez dwa, a bateria telefonu nadal nie wystarcza na tyle długo.

Telefony stają się coraz szczuplejsze, ale też coraz bardziej wydajne. A moc wymaga energii. Energii, której nie mają telefony, ale przenośne ładowarki.

Zendure oferuje kilka rozmiarów przenośnych ładowarek dostosowanych do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz mniejszej ładowarki, która zmieści się w kieszeni, przenośna ładowarka A1 lub zewnętrzna bateria A2 to świetne opcje. Jeśli potrzebujesz większej pojemności ładowarki przenośnej, wypróbuj baterię A8 QC o pojemności 26 800 mAh lub baterię zewnętrzną A5. Potrzebujesz czegoś w środku? Wypróbuj akumulator przenośny A3.

Baterie zewnętrzne są idealne w podróży  

Wskakujesz do autobusu i widzisz gniazdka elektryczne. Podniecasz się... dopóki nie dowiesz się, że nie działają. Twoje urządzenie nagle staje się tykającą bombą zegarową, gdy zbliżasz się do 5% żywotności baterii.

Czy sprawdzasz, jak dostać się na Airbnb w miejscu docelowym, czy oszczędzasz baterię?

Jedną z najlepszych rzeczy w podróżowaniu jest niepewność i niespodzianki, chyba że chodzi o elektryczność. Przenośna ładowarka, taka jak Zendure A8 QC power bank, daje Ci komfort, ponieważ wiesz, że będziesz miał energię w podróży, niezależnie od tego, dokąd się udasz.

A premia? Możesz dzielić się zewnętrzną miłością do baterii z przyjaciółmi i rodziną. Bank zasilania A8 QC ma cztery porty USB i technologię QuickCharge 3.0, która umożliwia szybkie ładowanie czterech urządzeń jednocześnie.

Ładowarki przenośne dają nam wolność
Według badania LG Electronics "Low Battery Anxiety" przeprowadzonego na smartfonie LG Electronics, 90% ludzi panikuje i zmieni swoje plany w obliczu lęku związanego z niską ilością baterii. Oznacza to, że większość z nas nie będzie się dobrze bawić, gdy skończą się nam baterie, ponieważ są one za niskie.

Kiedy bateria spada poniżej 20%, ludzie mają tendencję do opuszczania siłowni, aby naładować swoje telefony, kłócą się ze swoimi znaczącymi innymi o nieodebrane połączenia lub teksty, lub zamówić coś w barze podczas ładowania telefonu. 32% ludzi całkowicie porzuca swoje plany i wraca do domu, aby naładować telefon! Daj sobie wolność do robienia tego, co chcesz, kiedy chcesz.

Jeśli mamy naładowane urządzenia, możemy robić więcej rzeczy i możemy się mniej martwić.

Banki energetyczne zapewniają wygodę

Długi dzień? Postanawiasz iść spać i obejrzeć ten nowy odcinek swojego ulubionego programu telewizyjnego na tablecie. Wchodzisz do łóżka, włączasz Netflix i widzisz ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii na tablecie. Postanawiasz podłączyć się do ładowarki. Ale wait━you nie może, ponieważ Twój kabel jest albo za krótki, albo Twoje gniazdka nie są przy łóżku. Więc co robisz? Czy rezygnujesz z oglądania swojego show w jego środku?

Krótki kabel? Za mało gniazdek elektrycznych wokół twojego łóżka? Wystarczy podłączyć do przenośnej ładowarki Zendure, znajdującej się w Twoim łóżku. Zewnętrzne baterie zapewniają wygodę zarówno w domu, jak i poza nim.

Jeśli twój telefon umrze, a ktoś miał się z tobą skontaktować, co się stanie?

Potencjalny klient może się z Tobą skontaktować w środku dnia. Ale zostało ci tylko 10%. Co ty robisz?

Masz zaplanowaną pierwszą randkę, ale twój smartfon zginął, bo się spóźniłeś. Będą na ciebie czekać, czy przegapiłeś tę okazję? Przenośna ładowarka Zendure utrzyma twoje urządzenia w stanie naładowania zawsze i wszędzie.

Przenośne ładowarki ułatwiają życie
Dlaczego komplikować rzeczy, gdy przenośna ładowarka ułatwia życie? Czy to dla bezpieczeństwa, podróżowania, wygody, czy też swobody robienia tego, co chcemy, kiedy chcemy, potrzebujesz przenośnej ładowarki. To takie proste. Przenośne ładowarki sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.