10 Fajnych rzeczy o Xbox One, Wii U i PS4

Przemysł gier rozwija się w bardzo szybkim tempie i wszyscy gracze cieszą się tym ekscytującym trendem. Konsole nowej generacji od Sony, Nintendo i Microsoft są tutaj i nadszedł czas dla graczy, aby wybrać swój ulubiony.

Ale, przed zakupem najnowszej konsoli, są pewne rzeczy, które musisz być świadomy. Poniżej wymieniłem 10 najfajniejszych rzeczy dotyczących Xbox One, Wii U i PS4.

1. Strumieniowanie gier

Jak wiemy, że Xbox One, Wii U i PS4 to potężne konsole do gier i każda z nich ma swoje własne ekskluzywne gry. Ale nigdy nie będziesz się nudzić z powodu tych konsol do gier, ponieważ mają one funkcję zwaną strumieniowym przesyłaniem gier. Dzięki tej funkcji, można grać w dowolną z ulubionych gier na smartfonie lub tablecie.

Jest to również znane jako wirtualna konsola. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć konsolę do gier do Internetu i możesz grać w dowolną swoją ulubioną grę.

2. Kinect

Kinect to funkcja, która jest używana przez Xbox One do rozpoznawania głosu i gestów. Możesz kontrolować swój Xbox One z głosem i można grać w swoje ulubione gry z Kinect.

3. Game DVR

Z pomocą tej funkcji możesz nagrywać rozgrywkę i oglądać ją później. Możesz wstrzymać grę i wznowić ją w późniejszym terminie.

4. SmartGlass

Dzięki tej funkcji można uzyskać dostęp do sklepu internetowego, a także można zobaczyć szczegółowe informacje na temat swojej konsoli do gier.

5. Łączność online

Ta funkcja jest również znany jako cloud computing i oznacza to, że można grać w tę samą grę z przyjaciółmi na każdej konsoli do gier.

6. Osiągnięcia

Możesz zdobywać osiągnięcia poprzez wykonywanie różnych czynności, takich jak ukończenie poziomu, wykonanie misji lub pokonanie bossa.

7. Xbox Live Gold

Xbox Live Gold to usługa, która daje Ci darmowe gry i ekskluzywne zniżki. Możesz również przesyłać strumieniowo swoje gry na telewizor.

8. Kontrolery bezprzewodowe

Te bezprzewodowe kontrolery są wygodne i łatwe w użyciu.

9. Przechowywanie w chmurze

Dzięki tej funkcji możesz zapisać swoje dane o grze w chmurze.

10. Cena

Cena Xbox One to 499 dolarów, natomiast cena PS4 i Wii U to 299 dolarów.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “10 Cool Things About Xbox One, Wii U i PS4”. Są to najlepsze cechy tych konsol do gier i jeśli chcesz kupić jeden to możesz iść na najnowszą wersję.