10 najlepszych książek dla dzieci

Bardzo trudno jest znaleźć odpowiednią książkę dla swojego dziecka. To prawda, że książki dla dzieci są dostępne, ale najlepszą rzeczą jest to, że możesz znaleźć najlepsze książki dla swojego dziecka z Internetu.

Oto najlepsze książki dla twojego dziecka, aby cieszyć się.

1. Harry Potter

JK Rowling jest jednym z najlepszych autorów, którzy stworzyli serię Harry Potter. Książki są niesamowite i jeśli nie czytałeś ich, to jest czas, aby zacząć je czytać. Książki są pełne fantazji i przygód.

2. Kroniki Narnii

Kroniki Narnii to seria książek fantasy napisanych przez CS Lewisa. Te książki są pełne przygód, magii i odwagi. Wszystkie postacie są tak urocze, że nie będziesz mógł się powstrzymać przed ich przeczytaniem.

3. Magiczny domek na drzewie

Magiczny domek na drzewie to książka dla dzieci do czytania. Jest pełna fantazji i przygód. Jest to jedna z najlepszych książek dla dzieci. Jest to wspaniała opowieść o magii i przygodzie.

4. The BFG

Jeśli szukasz historii z odwagą, męstwem i przygodą to The BFG jest najlepszą książką dla Twojego dziecka. To jest o zwykłej dziewczynie, która udała się do magicznej krainy. W końcu będzie ona w stanie uratować świat przed gigantem.

5. A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time to niesamowita książka dla dzieci do czytania. Jest o dziewczynie o imieniu Meg Murry, która przechodzi przez podróż, aby znaleźć swojego ojca i uratować świat.

6. Hobbit

The Hobbit to kolejna niesamowita historia dla dzieci do przeczytania. Jest to prequel do Władcy Pierścieni. Jest to książka, w której Bilbo Baggins spotyka krasnoludy i elfy.

7. Lew, czarownica i szafa

The Lion, The Witch, and the Wardrobe to klasyczna opowieść dla dzieci do czytania. Opiera się ona na postaci Aslana. Jest to pierwsza książka w Kronikach Narnii.

8. Wonder

Wonder to wspaniała książka dla dzieci do czytania. Opowiada ona o chłopcu o imieniu Auggie. Jego mama jest chora i on się martwi. Zabiera swoją rodzinę w nowe miejsce i tam poznają cudo.

9. The Chronicles of Narnia: Książę Kaspian

Książę Kaspian jest kontynuacją Kronik Narnii. Jest to świetna książka do czytania dla dzieci. Głównym bohaterem jest książę, który zmierzy się z wyzwaniami i przejdzie przez przygodę.

10. Charlie i fabryka czekolady

Charlie i fabryka czekolady to wspaniała książka dla dzieci do czytania. Jest to fantastyczna książka, w której Charlie Bucket wyruszy w podróż do magicznej krainy. Tam spotka różnego rodzaju cuda i odnajdzie fabrykę czekolady.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te książki pomogą Wam utrzymać zainteresowanie dzieci i umilą im dzień. Jeśli macie jakieś książki do polecenia to zapraszam do komentowania poniżej.