10 smartfonów, które musisz mieć w 2020 roku

Szukasz najlepszego smartfona w 2020 roku? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Na rynku dostępnych jest wiele smartfonów, które zapewnią Ci najlepsze technologie w przystępnej cenie. Tak więc, skompilowałem listę 10 smartfonów, które sprawią, że twoje życie będzie lepsze.

1. iPhone XR

iPhone XR to najnowszy smartfon, który wszedł na rynek. Ma taki sam design jak iPhone XS, ale ma mniejszy wyświetlacz. iPhone XR jest wyposażony w układ A13 Bionic, który jest wystarczająco mocny, aby pracować szybciej i wydajniej.

Cena iPhone’a XR wynosi około 750 dolarów i występuje on w trzech wariantach kolorystycznych, tj. srebrnym, czarnym i koralowym. Największą wadą iPhone’a XR jest to, że nie można go kupić w Indiach.

2. Google Pixel 3a i 3a XL

Google zaprezentowało dwa nowe smartfony, które mają za zadanie zająć się OnePlus 6T. Oba smartfony są wyposażone w najlepsze technologie i oferują długi czas pracy na baterii. Google Pixel 3a ma 4,6-calowy wyświetlacz, podczas gdy 3a XL jest większy i ma 6,0-calowy wyświetlacz.

Oba smartfony są napędzane przez procesor Qualcomm Snapdragon 670. Pixel 3a ma podwójną konfigurację tylnego aparatu i oferuje funkcje AI, podczas gdy Pixel 3a XL ma pojedynczy aparat z obsługą AI.

Pixel 3a jest wyceniony na 400 dolarów i występuje w czterech różnych opcjach kolorystycznych, tj. czarnym, białym, żółtym i koralowym. Pixel 3a XL jest wyceniony na 450 dolarów i występuje w pięciu różnych opcjach kolorystycznych, tj. czarnym, niebieskim, czerwonym, koralowym i białym.

3. Samsung Galaxy S10

Samsung wprowadził na rynek najlepszy smartfon 2020 roku. Samsung Galaxy S10 jest wyposażony w najlepszy sprzęt, który zapewni Ci najlepsze wrażenia.

Samsung Galaxy S10 jest napędzany przez procesor Samsung Exynos 9820, który jest najszybszy na rynku. Posiada duży wyświetlacz o rozdzielczości 1125 x 2436 pikseli.

Samsung Galaxy S10 jest wyposażony w podwójne tylne kamery, które pozwalają na uchwycenie wysokiej jakości zdjęć. Oferuje również funkcje AI i będzie automatycznie skupiać się na obiekcie.

Samsung Galaxy S10 jest wyceniony na 1000 dolarów i występuje w czterech różnych opcjach kolorystycznych, tj. czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym.

4. Motorola Moto G6

Motorola wprowadziła na rynek smartfon, który jest wyposażony w najlepszą technologię i oferuje najlepsze doświadczenia.

Motorola Moto G6 jest budżetowym smartfonem, który jest wyceniony na Rs. 12,999. Ma najlepszy sprzęt i jest wyposażony w najpotężniejszy procesor Qualcomm Snapdragon 430.

Moto G6 ma 5,5-calowy wyświetlacz i jest wyposażony w podwójne tylne kamery. Ma również przednią kamerę 8MP i jest zasilany przez Android 9.0 Pie OS.

5. OnePlus 6T

OnePlus wprowadził nowy smartfon, który jest zasilany przez.