20 niesamowitych funkcji PlayStation 4, o których prawdopodobnie nie wiesz

Nadszedł ten czas w roku, kiedy dzieci wracają do szkoły, a rodzice zaczynają odczuwać nostalgię za wspomnieniami z dzieciństwa. A ponieważ jestem graczem, również odczuwam nostalgię za dawnymi czasami, gdy grałem z przyjaciółmi przed telewizorem.

W dzisiejszych czasach nie pamiętam czasu, kiedy gaming nie był popularny. Jeśli jesteś graczem, to powinieneś zauważyć, że PS4 to rewolucyjna konsola, która została wydana 15 listopada 2013 roku. Obecnie jest to najpopularniejsza konsola do gier, która jest sprzedawana na rynku.

Teraz porozmawiajmy o cechach PS4, których możesz nie znać. Oto 20 niesamowitych cech PS4.

1. DualShock 4

Kontroler jest najważniejszą częścią konsoli. Tak więc, Sony wydało kontroler Dualshock 4 dla PS4. Dualshock 4 to hybrydowy kontroler, który będzie podobny do kontrolera Xbox One.

2. Przycisk “Share

Przycisk Share to druga funkcja PS4, której możesz nie znać. Służy on do udostępniania filmów i zdjęć z konsoli. Służy również do transmitowania gier na żywo.

3. Rozpoznawanie głosu

Rozpoznawanie głosu to trzecia funkcja PS4, której możesz nie znać. Służy do sterowania systemem za pomocą głosu.

4. Sterowanie ruchem

Kontrola ruchu to czwarta funkcja PS4, której możesz nie znać. Jest to kamera, która służy do identyfikacji ruchu użytkownika.

5. Gra zdalna

Zdalne granie jest piątą cechą PS4, której możesz nie znać. Jest to funkcja, która służy do grania w gry bez konsoli.

6. Kompatybilność wsteczna

Kompatybilność wsteczna jest szóstą cechą PS4, której możesz nie znać. Jest to funkcja, która służy do grania w gry ze starszych konsol, takich jak PS2 i PS3.

7. Obsługa 4K

Wsparcie 4K jest siódmą cechą PS4, której możesz nie znać. Jest to funkcja, która służy do wyświetlania treści w wysokiej rozdzielczości.

8. Bezprzewodowy kontroler DualShock 4

Ósmą cechą PS4, której możesz nie znać, jest bezprzewodowy kontroler. Jest to kontroler, który służy do łączenia konsoli z internetem.

9. 4GB RAM

9. cechą PS4, której możesz nie znać, jest 4GB RAM. Jest to cecha, która służy do przechowywania większej ilości danych.

10. PS Vita

10. cechą PS4, której możesz nie znać, jest PS Vita. Jest to funkcja, która służy do odtwarzania aplikacji mobilnych.

11. Dolby Atmos

11. cechą PS4, której możesz nie znać, jest Dolby Atmos. Jest to funkcja, która służy do poprawy jakości dźwięku.

12. Stereoskopowe 3D