3 rzeczy, które musisz zrobić, aby umieścić swój telefon w trybie cichym

Czy martwisz się o swój telefon z powodu poziomu hałasu? Cóż, istnieje wiele telefonów, które są używane do tworzenia poziomu hałasu, który jest naprawdę denerwujące.

Większość telefonów w dzisiejszych czasach pochodzi z aplikacją, która nazywa się “Silent Mode”. Istnieje wiele aplikacji dostępnych na rynku, które oferują tę samą funkcję, ale mówię ci, że ta aplikacja jest najlepsza.

Jest to przydatna aplikacja, która pozwala wyłączyć powiadomienia dźwiękowe. Nie musisz się martwić o żywotność baterii i możesz korzystać z telefonu bez żadnych przerw.

Pozwól, że powiem ci, jak najlepiej wykorzystać swój telefon, a pomoże ci w tym tryb cichy.

Wyłącz dzwonek

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, to musisz być świadomy faktu, że istnieje opcja powiadomienia o dzwonku. Możesz ustawić dźwięk powiadomienia dla każdego z kontaktów osobno.

Istnieją dwie opcje dostępne do wyłączenia dzwonka powiadomienia, jeden jest wbudowany opcja i drugi jest przez trzecią aplikację. Wbudowana opcja podejmie domyślny ton, ale aplikacja pozwoli Ci wybrać dźwięk.

Wyłącz wibracje

Widzieliśmy, że większość telefonów ma powiadomienia wibracyjne. Wibracja powiadamia nas o wszelkich przychodzących połączeń lub wiadomości. Jeśli nie jesteś w nastroju, aby otrzymać połączenie lub wiadomość, a następnie można po prostu wyłączyć wibrację.

Aplikacja nazywa się “Silent Mode” i jest dostępna za darmo w Sklepie Play. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze ze swojego telefonu, to powinieneś pobrać tę aplikację.

Wnioski:

Tak więc, mam nadzieję, że zrozumiałeś koncepcję aplikacji. Jeśli chcesz używać telefonu w trybie cichym, to możesz po prostu pobrać aplikację i spróbować. Wiem też, że możesz napotkać pewne problemy, ale jest to najlepsze rozwiązanie, aby twój telefon był cichy.