8 najlepszych porad, dzięki którym Twój iPhone lub iPad będzie bardziej zaawansowany technicznie

Apple jest najpopularniejszym smartfonem na świecie, więc jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia Apple, to wiesz jak bardzo jest ono niesamowite. Apple jest najlepszą firmą na świecie i ma swój własny projekt i styl. Jeśli korzystasz ze smartfona lub iPada, to istnieje szansa, że od czasu do czasu będziesz potrzebował sporej pomocy.

Nie ma wątpliwości, że w Internecie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje zapytania i dlatego potrzeba być bardziej tech savvy. Jeśli nie wiesz, co robić dalej, to po prostu postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i będziesz w stanie rozwiązać każdy problem w ciągu kilku sekund.

1. Użyj menedżera haseł

Menedżer haseł to świetny sposób na przechowywanie i zarządzanie wszystkimi hasłami. Dzięki niemu Twoje życie stanie się nieco łatwiejsze i nie będziesz musiał pamiętać różnych haseł do różnych stron internetowych.

2. Zawsze włączaj automatyczną blokadę

Jeśli jesteś power userem to będziesz wiedział, że czasami dostęp do telefonu jest bardzo trudny. To z powodu problemów z baterią lub jesteś ładowania telefonu.

Tak więc, aby uniknąć takich sytuacji, należy włączyć funkcję automatycznego blokowania. To będzie automatycznie zablokować ekran, kiedy zostawić telefon i odblokować go automatycznie po powrocie.

3. Regularnie wykonuj kopię zapasową danych telefonu

Jeśli jesteś ciężkim użytkownikiem aplikacji i pobrałeś dużo danych z rynku, to powinieneś regularnie tworzyć kopie zapasowe danych.

4. Nie otwieraj załączników w nieznanych e-mailach

Jeśli otrzymasz jakikolwiek e-mail, który ma załącznik, to powinieneś go natychmiast usunąć. Nie wiesz, czy jest to wirus, czy nie.

5. Używaj skanera linii papilarnych

Skaner linii papilarnych to kolejny świetny sposób na zalogowanie się do urządzenia. Wystarczy umieścić palec na skanerze i dostaniesz się do urządzenia.

6. Bądź na bieżąco

Jeśli używasz nowego urządzenia, to ważne jest, że należy zachować się zaktualizowane. Musisz być świadomy najnowszych aktualizacji swojego urządzenia i używać najnowszej wersji.

7. Dobrze zabezpieczaj swoje urządzenie

Powinieneś zachować swoje urządzenie dobrze chronione. Możesz użyć etui, aby utrzymać urządzenie bezpieczne. Jest to bardzo ważne, aby utrzymać urządzenie bezpieczne od kurzu, deszczu i innych rzeczy.

8. Korzystaj z Google Now

Google Now to inteligentny asystent aktywowany głosem i jest to świetne narzędzie, które ułatwi Ci życie.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stać się lepszym i obeznanym z technologią użytkownikiem.