Apple iPhone 8 Plus – smartfon najwyższej klasy

Apple jest znaną marką ze swoich telefonów komórkowych i laptopów. Niedawno firma Apple wprowadziła na rynek najnowszy smartfon – iPhone 8 plus. Istnieje wiele specyfikacji tego smartfona, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wszystkich użytkowników. Najnowszy smartfon został wydany w ramach serii iPhone 7 i iPhone 8. Rzućmy okiem na szczegóły tego nowego smartfona.

Najlepszy smartfon:

iPhone 8 Plus to najnowszy dodatek w serii iPhone. iPhone 8 Plus to smartfon o przekątnej 5,5 cala z 4,7-calowym wyświetlaczem. Ten smartfon ma duży rozmiar ekranu i rozdzielczość 1080 pikseli na 1920 pikseli. Jeśli chodzi o wagę, to smartfon waży 173 gramy, a jego wymiary to 148,4×68,1×7,3 mm. Smartfon ma taki sam metalowy korpus jak iPhone 7 i jest on wykonany ze stopu aluminium serii 7000.

Najmocniejszy smartfon:

Ten smartfon ma najlepszą wydajność w całej branży telefonów komórkowych. Moc tego smartfona zapewnia chipset A10 Fusion. Układ A10 Fusion posiada dwa wydajne rdzenie o częstotliwości taktowania 2,39 GHz oraz cztery rdzenie o wysokiej wydajności. Rdzenie te mogą zapewnić gry 3D, szybkie aplikacje i grafikę. Smartfon wyposażony jest w system operacyjny nowej generacji iOS 10.

Najmocniejszy aparat fotograficzny:

Ten smartfon ma najlepszy aparat fotograficzny na całym rynku smartfonów. Aparat tego smartfona to 12MP z przysłoną f/2.4. Dzięki lampie błyskowej, iPhone 8 Plus może robić zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych. Jakość obrazu w tym smartfonie jest doskonała. Funkcje tego smartfona są wspaniałe.

Wnioski:

Apple iPhone 8 Plus ma najlepszy aparat ze wszystkich smartfonów. Nowy iPhone został wprowadzony z nowym chipsetem i ma wiele innych funkcji, które znacznie ułatwią Ci życie. Smartfon jest idealny dla konsumentów dbających o budżet.