Jak wyłączyć powiadomienia na Facebooku?

Czy jesteś jednym z tych, którzy nie chcą otrzymywać powiadomień na Facebooku? Oczywiście, każdy chce trzymać się z dala od powiadomień. Kiedy jesteś zajęty swoją pracą, nie chcesz widzieć żadnych powiadomień na swoim ekranie. Nie chcesz, aby przeszkadzały Ci powiadomienia i nie chcesz czytać żadnych komentarzy do swojego postu.

Cóż, nie jest możliwe, aby pozostać z dala od powiadomień, ponieważ na Facebooku dzieje się wiele rzeczy. Ale możesz kontrolować powiadomienia, stosując się do kilku prostych sztuczek.

Wyłącz powiadomienia dla Facebooka

Facebook jest najlepszą platformą mediów społecznościowych do dzielenia się i łączenia z przyjaciółmi, ale niestety ma kilka denerwujących funkcji. Jedną z najbardziej denerwujących funkcji Facebooka są powiadomienia.

To będzie wysyłać powiadomienia na telefonie lub laptopie, nawet jeśli nie jesteś online. Czasami możesz przegapić niektóre ważne aktualizacje na Facebooku. Tak więc, trzeba zatrzymać powiadomienia i wyłączyć Facebook z wysyłania powiadomień.

Jak wyłączyć powiadomienia z Facebooka?

Jeśli masz do czynienia z tym samym problemem, to musisz wykonać poniższe kroki.

Przejdź do ustawień aplikacji

Pierwszym krokiem jest przejście do ustawień aplikacji i wyszukanie Facebooka.

W ustawieniach będzie sekcja powiadomień. Pod tym będzie można znaleźć opcję wyłączenia powiadomień.

Będziesz mógł wybierać spośród opcji wiadomości, wzmianek, próśb o przyjaciela itp.

Będziesz mógł wyłączyć powiadomienia z poszczególnych stron.

Istnieją pewne aplikacje dostępne, które pomogą Ci zarządzać powiadomieniami. Możesz zainstalować aplikację i wybrać strony i wiadomości, o których nie chcesz być powiadamiany.

Wnioski:

Jeśli nadal nie jesteś w stanie wyłączyć powiadomień, to powinieneś zwrócić się do oficjalnej strony Facebooka. Na oficjalnej stronie internetowej będziesz mógł znaleźć link, który mówi: “jak wyłączyć powiadomienia”.