Jak zainstalować aplikacje w iPhone XS/XS Max

Wszyscy wiemy, że Apple wymyśliło najnowszy iPhone XS i XS Max, a największą atrakcją tego telefonu jest to, że jest to pierwszy w historii smartfon, który ma notcha. Wygląda więc na to, że Apple daje również możliwość swoim użytkownikom instalowania aplikacji w nowym iPhonie.

Minęło dość dużo czasu, odkąd Apple wprowadził nowe iPhone’y XS i XS Max, a w tym czasie firma wprowadziła już kilka aktualizacji do iOS 11.3.2, a także dodała kilka funkcji do tego nowego systemu operacyjnego.

Istnieje kilka głównych zmian, które można znaleźć w iOS 11.3.2, które są:

Ulepszenia aparatu fotograficznego.

Apple poprawiło aparat w iPhone XS i XS Max. W poprzedniej wersji systemu iOS, przednia kamera iPhone’a nie była tak dobra. W nowej wersji systemu iOS firma poprawiła jakość przedniej kamery, a także wprowadziła nową funkcję trybu portretowego, która może być używana do robienia selfie.

Identyfikacja twarzy

W poprzedniej wersji systemu iOS, funkcja Face ID nie była tak łatwa w użyciu. W nowej wersji systemu iOS, Apple ułatwiło korzystanie z tej funkcji.

Tryb ciemny

W poprzedniej wersji systemu iOS funkcja trybu ciemnego nie była tak łatwa w użyciu. W nowej wersji systemu iOS, Apple przyniósł tryb ciemny do iPhone’ów.

Wnioski:

To były jedne z głównych zmian, które znajdziesz w nowej wersji systemu iOS. Możesz łatwo korzystać z tej wersji systemu iOS, jeśli masz iPhone’a XS lub XS Max. Dlatego zaleca się aktualizację urządzenia tak szybko, jak to możliwe.