Microsoft Windows 10

Windows 8 był najlepszym systemem operacyjnym dla użytkowników. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs i szybkie uruchamianie były powodem, dla którego ludzie go używali.

Windows 10 to najnowsza wersja systemu Windows, która przyszła do użytkowników, aby poprawić ich doświadczenie. Windows 10 jest darmową aktualizacją dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.

Teraz spójrzmy na pięć głównych różnic między Windows 10 i Windows 8.

1) Menu Start

Użytkownicy systemu Windows 10 mają do dyspozycji lepsze i nowoczesne menu start niż w poprzednich wersjach.

2) Nowe aplikacje

W systemie Windows 10 użytkownicy mają do dyspozycji nowe aplikacje. Aplikacje te są szybsze i łatwiejsze w użyciu niż stare.

3) Interfejs użytkownika

Windows 10 ma nowy interfejs użytkownika. Dzięki temu jest o wiele łatwiejszy i bardziej przyjazny dla użytkownika niż poprzednie wersje.

4) Lepsza integracja z urządzeniami

W Windows 10 urządzenia mają lepszą integrację niż w poprzednich wersjach.

5) Cortana

Cortana to osobisty asystent dla użytkowników systemu Windows 10. Jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż poprzednia wersja.

Wnioski:

W nowej wersji systemu Windows jest o wiele więcej funkcji, co czyni go o wiele lepszym od poprzednich wersji. Wszystkie funkcje, które wymieniłem powyżej sprawią, że user-experience będzie o wiele lepsze. Więc, pobierz go teraz i zobacz jak bardzo poprawi twoje życie.