Najlepszy Fitness Tracker dla mężczyzn

Jak wszyscy wiemy, że trackery fitness są najlepszym sposobem, aby zmierzyć swój poziom aktywności i śledzić swoje postępy. Fitness trackery są w różnych kształtach i rozmiarach, niektóre są duże, podczas gdy niektóre są małe i nie jest możliwe, aby zmierzyć wszystkie szczegóły swojej aktywności.

Dzisiaj polecę Ci najlepszy tracker fitness, który jest niewielkich rozmiarów i lekki.

Garmin vivofit 2

Garmin vivofit 2 to tracker fitness, który ma mały rozmiar i lekką wagę, zapewni Ci najlepsze doświadczenie śledzenia fitness. Posiada ekran dotykowy i możesz go używać do śledzenia codziennej aktywności i snu. Garmin vivofit 2 jest wyposażony w dużą liczbę funkcji, które pomogą Ci zwiększyć zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie.

Vivofit 2 to najlepszy tracker fitness dla mężczyzn, który nie tylko sprawi, że Twoja podróż fitness będzie sukcesem, ale także pomoże Ci poprawić stan zdrowia.

Cechy:

– Technologia śledzenia GPS

– 5-osiowy akcelerometr

– Monitor snu

– Monitor tętna

– Wynik snu

– Powiadomienia na smartfonie

– Sklep z podłączonymi aplikacjami

– Bluetooth Smart

– Odpowiedni dla fitnessu i aktywności na świeżym powietrzu

– Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy

– Możliwość dostosowania tarcz zegarka

– Wodoodporność do 50 metrów

– 1 rok żywotności baterii

Tak więc, na co czekasz, po prostu zdobądź ten tracker fitness dla mężczyzn i rozpocznij swoją podróż fitness. Zobaczysz wyniki w krótkim czasie.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Najlepszym Fitness Trackerze dla mężczyzn”. Wiem, że niektórzy z was już próbowali wspomnianego trackera fitness, ale jestem pewien, że pokochasz wyniki. Podzieliłem się z Tobą również kilkoma skutecznymi sposobami na pozbycie się zaskórników.