Najlepsze gry na PS3 z 2021 r.

PS3 to najlepsza konsola wszech czasów, ponieważ ma szeroką gamę gier, w które można grać. Ale czasami staje się trudne, aby wybrać najlepszą grę wśród wszystkich. Oto 7 najlepszych gier z 2017 roku.

1. God of War (Bóg wojny)

God of War to niesamowita gra przygodowa, w której będziesz grał jako Kratos. Historia obraca się wokół Kratosa, który szuka swojego syna. Jest Bogiem Wojny i jest najsilniejszym i najbardziej śmiertelnym wojownikiem.

2. Uncharted 4

Uncharted 4 to jedna z najlepszych gier 2017 roku. Jest to świetna gra dla miłośników akcji, ponieważ zawiera ogromną ilość różnych misji. Grafika gry jest niesamowita i ma kilka niesamowitych postaci.

3. The Last Guardian

The Last Guardian to kolejna niesamowita gra od Sony. Jest to gra platformowa, która jest inspirowana życiem chłopca. Jest to gra roku i jest to jedna z najlepszych gier tego roku.

4. Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn to gra akcji od firmy Ubisoft. Jest to gra z gatunku survival horror. Historia opowiada o grupie ludzi, którzy próbują przetrwać w dziwnym miejscu.

5. Monster Hunter World

Monster Hunter World to świetna gra od firmy Capcom. Jest to kooperacyjna gra wieloosobowa i możesz grać w to ze swoim przyjacielem. Będziesz musiał polować na potwory, aby uratować wioskę.

6. The Division 2

The Division 2 to dobra gra od Ubisoft. Jest to jedna z najlepszych gier online dla wielu graczy w tym roku. Jest to pierwszoosobowa strzelanka, która ma unikalną historię.

7. Yakuza 6

Yakuza 6 to dobra gra od firmy Sega. Jest to najnowsze wejście serii Yakuza. Gra ma bardzo unikalną fabułę i grafika gry jest niesamowita.

Wnioski:

Są to najlepsze gry na PS3 w 2017 roku. Z pewnością będziesz cieszyć się grą w te gry, jeśli jesteś fanem gier akcji.